3 000 HUF
Igali-Mészáros József: Magyar vizeken. Bp., [1942], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 151+(5) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.