20122. 465. Closed Online auction Books: Hunting
1 600 HUF
0 HUF
Molnár Gábor: Barátom, a vadon. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1967, Móra. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras