19613. 465. Closed Online auction Books: Military
3 600 HUF
0 HUF
A világháború képes krónikája. I-II. köt. (Bp., 1914-1915), Révai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert