1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. és V. kötet, III. köt.: A magyar föld, 470 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, Gerincén sérült aranyozott kiadói félbőr-kötésekben,