8 db mini és kis méretűkönyv: Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban. + Egy, megérett a meggy. Bp., 1989, Táltos. Kihajtható gyerekkönyv. + Johann Wolfgang Goethe: A napló. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1958, Magyar Helikon. Szász Endre rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé elszínződött gerinccel, kiadói kartontokon paró kopásnyomokkal, jó állapotban. Számozatlan példány. stb.
Lótenyésztés 1887, Szarvasmarha tenyésztés 1887. 2 db könyv kis méretben Készült az eredeti mű alapján 250 példányban az Állattenyésztési és Takarmányozási Minősítő Intézet Házi Sokszorosító Üzemében. Bp., 1987, Dr. Csomós Zoltán.
Ady Endre: Ki látott engem? Versek. (Minikönyv). Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. által 1914-ben kiadott könyv hasonmása, minikönyv formátumban.