Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 25
3138795
19240
465
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
3 darab Kárpáti György által dedikált könyv: Melbourne, Miami, Margit-sziget. Cini és a többiek. Medencék, gólok, pofonok. Kissé kopott kiadói papírkötés.
10 000 HUF
3074537
19241
465
Other collectibles
2 400 HUF
3133435
19242
465
4800
Other collectibles
Pluhár István: Sportok könyve. A szerző, Pluhár István (1893-1970) labdarúgó, sportújságíró, újságíró, testnevelési főiskolai tanár (1931-1944), sportriporter által DEDIKÁLT példány! Szerk.: - -. Bp., 1935, Káldor, 318+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, kissé szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
4 800 HUF
3138984
19243
465
4800
Other collectibles
The Hungarian Olympic Team. Szerk.: Gyárfás Tamás/ Editor: Tamás Gyárfás. Beijing, 2008, Hungarian Olympic Committee. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. Schmitt Pál által DEDIKÁLT.
4 800 HUF
3062689
19244
465
Other collectibles
1960 Római olimpiával kapcsolatos kiadványok, 4 db + térkép: Olympiad 1960. H.n., 1958, E.N.I.T. 118+4 p. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel és térképekkel. Kiadói papírkötés. + Roma, Italia. Olympiade di Roma 1960. H.n., 1960, Rassegna D'Arte Turismo Documentazione. Több nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy lapon szakadással. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón 3 db autográf aláírással. + Róma térkép, 1:12000, kisebb sérüléssel
6 000 HUF
3078291
19245
465
4200
Other collectibles
4 200 HUF
3060823
19246
465
Other collectibles
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.
///
"Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
2 000 HUF
3131554
19247
465
Other collectibles
Fradi, FTC témájú könyv és kiadvány tétel, 9 db: Pongrácz György: A Bamba. Deák Ferenc életregénye.; Nagy Béla: Fradisták.; Fradi futballkönyv.; Az Erdélyi Kupától az Erdélyben nyert magyar kupáig. 1940. január-1944. december.; stb. Vegyes állapotban.
2 800 HUF
3014818
19248
465
2200
Other collectibles
2 200 HUF
3021373
19249
465
Other collectibles
1 000 HUF
3023101
19250
465
Other collectibles
1 800 HUF
3139147
19251
465
3200
Other collectibles
A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd Lajos. Bp., 1932, "Magyar Sport Pantheonja". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035