19242.
465. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 800 HUF
Pluhár István: Sportok könyve. A szerző, Pluhár István (1893-1970) labdarúgó, sportújságíró, újságíró, testnevelési főiskolai tanár (1931-1944), sportriporter által DEDIKÁLT példány! Szerk.: - -. Bp., 1935, Káldor, 318+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, kissé szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.