1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Benedek Elek: Mesék és elbeszélések. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben, egy lapon szakadással.