700 HUF
1,81 EUR, 2,00 USD
Halévy, Ludovic Criquette. Ford. Kosáryné Réz Lola. Bp., [1929], Franklin. 168 l. Egész oldalas ké-pekkel, Fáy Dezső borítórajzával. Kiadói félvászon-kötésben kis kopással