Benedek Elek: Székely tündérország. Székely népmesék és mondák. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1987, Terra-Kossuth Nyomda. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Készült az 1927. évi Singer és Wolfner-kiadás alapján.
Táborozási könyv. Országos Ifjúsági Sportbizottság. Szerk.: Benedek László és Dr. Welker Ottó. Bp., 1960, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a borító sarkán kisebb folttal.
Jean de Brunhoff: Babar király. A szerző rajzaival. Ford.: Bálint Ágnes. Bp., 1988, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Ford.: Benedek Elek és Honti Rezső. Róna Emy rajzaival. Bp., 1959, Móra. Ötödik kiadás. Szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült lappal.
Báró Münchhausen utazásai és kalandjai. Az ifjúság számára átdolgozta: Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. H.n., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
A. Vogel: Kis Doktor. Hasznos és változatos tanácsok gyűjteménye a svájci háziorvoslás köréből. Bp., 1983. Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötés.
Hrubín - Trnka: The Enchanted Forest. Prága, 1954, Artia. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval.