19133.
465. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbÃzásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papÃrkötés, szakadozott borÃtóval, szétesÅ‘ állapotban.