19139.
465. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, (Pallas-ny.), 271 p+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.