19009.
465. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. Ungarn Band I. Wien, 1888, Der ka. kö. Hof- und Staatsdruckerei, XII+528 p.+ 1 (Színes, litogrált képtábla) t. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képekkel, és egy színes, egészoldalas litografált képtáblával illusztrált. Német nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Alfred Hölder-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, foxing foltos táblával, de ezeket leszámítva jó állapotban.