22213.
465. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
220 000 HUF
569,95 EUR, 628,57 USD
Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g