Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 354

1997. POLSKI ZWIAZEK FILATELISTOW - WARSZAWSKI OSRODEK KULTURY / MIEDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - FRYDERY CHOPIN FERENC LISZT (Lengyel Bélyeggyűjtő Szövetség - Varsói Kulturális Központ / Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - Frédéric Chopin Liszt Ferenc) kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2
31654.

1997. "POLSKI ZWIAZEK FILATELISTOW - WARSZAWSKI OSRODEK KULTURY / MIEDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - FRYDERY CHOPIN FERENC LISZT (Lengyel Bélyeggyűjtő Szövetség - Varsói Kulturális Központ / Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - Frédéric Chopin Liszt Ferenc)" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2

3 800 HUF
10,00
10,86
1997. Magyar Hiszekegy Ag emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (31,29g/0.925/32mm) T:PP
31655.

1997. "Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (31,29g/0.925/32mm) T:PP

9 000 HUF
23,68
25,71
1998. AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY bronz házasságkötési emlékérem (40mm) T:UNC kis patina
31656.

3 000 HUF
7,89
8,57
1999. Teljes napfogyatkozás fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31657.

1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina

3 000 HUF
7,89
8,57
1999. Szent László kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem tokban (40mm) T:UNC
31658.

1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem tokban (40mm) T:UNC

1 400 HUF
3,68
4,00
2001. HunFila 2001. - 74. Bélyegnap Győr / Az államalapítás ezeréves emlékére bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2006. 79. Bélyegnap 160 éves a vasút - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Vác bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2008. 81. Bélyegnap - A reneszánsz évében - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Mátyás 1440-1490 bronz emlékérem díszokban (42,5mm) + 2009. 82. Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HunFila 2009 - Visegrád 1000 éves bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
31659.

2001. "HunFila 2001. - 74. Bélyegnap Győr / Az államalapítás ezeréves emlékére" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2006. "79. Bélyegnap 160 éves a vasút - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Vác" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2008. "81. Bélyegnap - A reneszánsz évében - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Mátyás 1440-1490" bronz emlékérem díszokban (42,5mm) + 2009. "82. Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HunFila 2009 - Visegrád 1000 éves" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU

6 500 HUF
17,11
18,57
2001. 100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001 bronz emlékérem dísztokban (42mm) T:UNC
31660.

2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001" bronz emlékérem dísztokban (42mm) T:UNC

3 000 HUF
7,89
8,57
2003. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt. jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,34g/0.925/42mm) T:AU (PP)
31661.

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,34g/0.925/42mm) T:AU (PP)

10 000 HUF
26,32
28,57
2003. Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU
31662.

2003. "Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU

1 000 HUF
2,63
2,86
2005. A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31663.

2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

4 000 HUF
10,53
11,43
2009. MTA Miskolci Területi Bizottság egyoldalas, öntött bronz plakett, 30 éves a Magyar Tudományos Akadémia - Miskolci Területi Bizottsága matricás tokban (92x67mm) T:AU
31664.

2009. "MTA Miskolci Területi Bizottság" egyoldalas, öntött bronz plakett, "30 éves a Magyar Tudományos Akadémia - Miskolci Területi Bizottsága" matricás tokban (92x67mm) T:AU

3 000 HUF
7,89
8,57
2010. A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa 2010. Mária Terézia Rend jelzett Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) + Szent István Rend jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm), tájékoztatóval, tanúsítvánnyal, két miniatűr jelvénnyel eredeti dísztokban T:BU /  2010. Joint issue of the Hungarian Mint and Austrian Mint: Maria Theresia Orden hallmarked Ag medallion (20g/0.925/40mm)+ Saint Stephan Orden hallmarked Ag medallion (20g/0.999/40mm), with information booklet, certificate and two miniature badges in original box C:BU
31665.

2010. A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa 2010. "Mária Terézia Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) + "Szent István Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm), tájékoztatóval, tanúsítvánnyal, két miniatűr jelvénnyel eredeti dísztokban T:BU / 2010. Joint issue of the Hungarian Mint and Austrian Mint: "Maria Theresia Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.925/40mm)+ "Saint Stephan Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.999/40mm), with information booklet, certificate and two miniature badges in original box C:BU

18 000 HUF
47,37
51,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF