Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 354

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN Liszt Ferenc balra néző portréját ábrázoló bronz plakett. A plakett peremétől mintegy 12mm mélységben esztergálás nyoma, az alkotói szignó is csak részben látszik (123mm)
31414.

2 000 HUF
5,26
5,71
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 jelzett Ag emlékérem (11,90g/0.925/35mm) T:AU (PP) patina
31415.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem (11,90g/0.925/35mm) T:AU (PP) patina

4 400 HUF
11,58
12,57
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje + Szent Korona / Rakamazi Korong + Attila kardja / Tarsoly (3x~93,80g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász + Szent István szobor / Turul (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina
31416.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina

90 000 HUF
236,84
257,14
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46
31417.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE" peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46

12 000 HUF
31,58
34,29
Csucs Viktória (1934-) 1973. Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
31418.

8 000 HUF
21,05
22,86
Csucs Viktória (1934-) 1973. Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen jelzetlen Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:AU (PP)
31419.

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" jelzetlen Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:AU (PP)

4 000 HUF
10,53
11,43
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31420.

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

2 400 HUF
6,32
6,86
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973 kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5
31421.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5

3 000 HUF
7,89
8,57
Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. In memoriam Iulii Magyary-Kossa öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF
31422.

Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. "In memoriam Iulii Magyary-Kossa" öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF

6 000 HUF
15,79
17,14
Domonkos Béla (1934-) DN Gábor Andor egyoldalas öntött bronz plakett (110mm) T:AU
31423.

Domonkos Béla (1934-) DN "Gábor Andor" egyoldalas öntött bronz plakett (110mm) T:AU

4 000 HUF
10,53
11,43
Duray Tibor (1912-1988) DN Ablakban egyoldalas, öntött bronz plakett (86x82mm) T:AU
31424.

Duray Tibor (1912-1988) DN "Ablakban" egyoldalas, öntött bronz plakett (86x82mm) T:AU

12 000 HUF
31,58
34,29
Ecsedi Mária (1941-) 1996. 70 éves a pengő 1996-ban, a Millecentenárium évében / 50 éves a forint - Fejér megyei Éremgyűjtők fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Adamo SF31
31425.

Ecsedi Mária (1941-) 1996. "70 éves a pengő 1996-ban, a Millecentenárium évében / 50 éves a forint - Fejér megyei Éremgyűjtők" fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Adamo SF31

14 000 HUF
36,84
40,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF