Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,98g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) + Nagy István János (1938-) 1991. "Gróf Teleki Pál - 1879-1941 - A magyar nép mártírja / "Nőttön nő tiszta fénye, amint időben, térben távozik - MÉE 1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE3, BP35
Szabó Gábor (1940-) DN "Péterfi István / Művészeti Alap Zenei Szakosztálya" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~98-100mm) T:AU halvány patina
Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Hódmezővásárhely - A Bethlen Gábor Gimnázium jubileumára." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti sérült dísztokban (~94-97mm) T:2
Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF patina, ph TP. 2647
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1907. "A Törley Gyár 25 éves fennállásának emlékére / Törley József" jelzetlen Ag emlékérem (11,16g/28mm) T:VF ph., fülnyom
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1