Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 354

1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:AU kopott aranyozás
31570.

2 000 HUF
5,18
5,71

1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" bronz emlékérem füllel, "Scheid" gyártói jelzéssel (36mm) T:XF
31571.

2 000 HUF
5,18
5,71

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:VF ph.
31572.

2 000 HUF
5,18
5,71

31573.

2 000 HUF
5,18
5,71

1905. "II. Országos Cipész Szakkiállítás Pécsett 1905 aug. 12-én / Az érdem jeléül" Ag emlékérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,72g/0.800/30mm) T:XF patina
31574.

4 000 HUF
10,36
11,43

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné Békemedál" Zn patrióta emlékérem. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) T:VF ph. Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" Zn patriotic comemmorative medallion. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) C:VF edge error
31575.

2 000 HUF
5,18
5,71
13

~1920-1930. "Rákóczi Ferenc M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet, Sopron" bronz díjérem, fül letört (40mm) + 1957. "II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 1907-1957" egyoldalas bronz emlékérem (36mm) T:VF,XF
31576.

2 000 HUF
5,18
5,71

1936. "Pápai Hét alkalmából rendezett Ipari és Mezőgazdasági Kiállítás / I. díj" aranyozott bronz díjérem (59mm) T:XF,VF kopott aranyozás, patina
31577.

3 000 HUF
7,77
8,57
9

1940. "MABOE (Magyar Amatőr Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete) 1940" jelzett Ag emlékplakett "SGA" gyártói jellel és "SE(?)" beütéssel (46,22g/0.800/55x36mm) T:XF patina
31578.

10 000 HUF
25,91
28,57

1942. "Délpestmegyei Kiállítás Kiskunhalason" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán "1942. IX. 6-8" gravírozással (40mm) T:VF lekopott bronzozás, ph
31579.

1 400 HUF
3,63
4,00

1948. "Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948" bronz emlékérem (35mm) T:XF
31580.

2 400 HUF
6,22
6,86

1952-2000. "Kossuth Lajos Tudományegyetem - Debrecen / Kiváló Egyetemi Munkájáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, bagoly motívummal (Schalarffia?) (86mm) T:AU
31581.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF