Military

Number of items: 141

1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.
33369.

60 000 HUF
157,89
171,43
1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF karcok Hungary 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:VF scratches NMK 436.
33370.

1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF karcok Hungary 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:VF scratches NMK 436.

10 000 HUF
26,32
28,57
~1940. Csapattiszti jelvény aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF zománchiba /  Hungary ~1940. Company Officers Badge gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error  Sallai 1/a.
33371.

~1940. "Csapattiszti jelvény" aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF zománchiba / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error Sallai 1/a.

50 000 HUF
131,58
142,86
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem nem hozzávaló mellszalagon. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal on not original ribbon. Sign.: Berán CAU NMK 428.
33372.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem hozzávaló mellszalagon. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on not original ribbon. Sign.: Berán CAU NMK 428.

2 400 HUF
6,32
6,86
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:VF oxidáció, anyaghiba Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation, material error NMK 428.
33373.

3 000 HUF
7,89
8,57
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal on original ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
33374.

4 000 HUF
10,53
11,43
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF oxidáció, cserélt kontraszem  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF oxidation, replaced ring NMK 428.
33375.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF oxidáció, cserélt kontraszem Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF oxidation, replaced ring NMK 428.

3 800 HUF
10,00
10,86
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
33376.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

2 400 HUF
6,32
6,86
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF kis oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF small oxidation NMK 428.
33377.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF kis oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF small oxidation NMK 428.

3 800 HUF
10,00
10,86
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon and replaced ring. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
33378.

4 000 HUF
10,53
11,43
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:VF oxidation NMK 428.
33379.

3 600 HUF
9,47
10,29
~1940. Tűzkereszt I. fokozata bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:1- Hungary ~1940. Miniature of Hungarian Fire Cross 1st class bronze button badge (14x14mm) C:AU
33380.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:1- Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU

6 000 HUF
15,79
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF