Military

Number of items: 141

1948. 48-as Díszérem részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. Medal of Honour commemorating 1848-1849 enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.
33393.

8 000 HUF
21,05
22,86
~1950. Részben zománcozott, vörös csillag és nemzetiszín szalag között keresztezett puskát és kalapácsot ábrázoló bronz kitűző (~21x19mm) T:XF patina
33394.

2 600 HUF
6,84
7,43
~1950. Kiváló Hadtápmunkáért bronzozott fém jelvény (41mm) T:VF Rákosi-címer hiányzik Hungary ~1950. Kiváló Hadtápmunkáért enamelled metal badge (41mm) C:VF Rákosi coat of arms missing
33395.

5 000 HUF
13,16
14,29
1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1954. Meritorious Service Medal with enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 617.
33396.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1954. "Meritorious Service Medal" with enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 617.

4 000 HUF
10,53
11,43
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
33397.

1 600 HUF
4,21
4,57
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.
33398.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.

2 000 HUF
5,26
5,71
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon függesztőkarika nélkül T:XF NMK 702.
33399.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon függesztőkarika nélkül T:XF NMK 702.

2 000 HUF
5,26
5,71
1962. Munkásőr szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. Munkásőr Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban (2x) + ~1970. Kiváló Munkásőr műgyantás bronz kitüntető jelvény + 1982. Munkásőrség - 25 év aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény igazolvánnyal + 1982. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25 év zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval, igazolvánnyal és adományozói okirattal T:UNC-XF
33400.

1962. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban (2x) + ~1970. "Kiváló Munkásőr" műgyantás bronz kitüntető jelvény + 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény igazolvánnyal + 1982. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25 év" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval, igazolvánnyal és adományozói okirattal T:UNC-XF

5 000 HUF
13,16
14,29
1964. Munkásőr Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül, miniatűrrel szalagsávon T:AU
33401.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, miniatűrrel szalagsávon T:AU

1 800 HUF
4,74
5,14
1964. Munkásőr Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. Munkásőr - Kiváló parancsnok műgyantás bronz jelvény tokban (32mm) + Minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség T:AU,XF
33402.

5 000 HUF
13,16
14,29
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 696.
33403.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 696.

1 200 HUF
3,16
3,43
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat műgyantás ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:XF kopott ezüstözés, sérült tok NMK 697.
33404.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" műgyantás ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:XF kopott ezüstözés, sérült tok NMK 697.

1 200 HUF
3,16
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF