Military

Number of items: 141

1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:AU NMK 696.
33405.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:AU NMK 696.

1 200 HUF
3,16
3,43
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év után, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + ~1970-1980. Kiváló Dolgozó műgyantás, aranyozott, ezüstözött fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
33406.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + ~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" műgyantás, aranyozott, ezüstözött fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU

1 600 HUF
4,21
4,57
~1970. KISZ - Szocialista Hazánkért 1 - 2 - 3 3xklf aranyozott Al osztályos jelvény (~41x33mm) T:XF kopott aranyozás
33407.

~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért 1 - 2 - 3" 3xklf aranyozott Al osztályos jelvény (~41x33mm) T:XF kopott aranyozás

1 600 HUF
4,21
4,57
~1970-1980. Munkásőr zománcozott bronz jelvény (2xklf)(36x36mm, 21x17mm) T:AU,XF
33408.

~1970-1980. "Munkásőr" zománcozott bronz jelvény (2xklf)(36x36mm, 21x17mm) T:AU,XF

1 200 HUF
3,16
3,43
~1970 BM. Kun Béla Tiszthelyettesképző Iskola zománcozott és ezüstözött fém jelvény csavaros hátlappal (35mm) T:XF
33409.

~1970 "BM. Kun Béla Tiszthelyettesképző Iskola" zománcozott és ezüstözött fém jelvény csavaros hátlappal (35mm) T:XF

3 000 HUF
7,89
8,57
~1970-1980. Kiváló Hallgató - 2. osztály rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF
33410.

~1970-1980. "Kiváló Hallgató - 2. osztály" rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF

1 800 HUF
4,74
5,14
~1970-1980. Élenjáró rajparancsnok - 1-2-3. osztály rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvények (3xklf) (41x26mm) T:XF,VF
33411.

~1970-1980. "Élenjáró rajparancsnok - 1-2-3. osztály" rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvények (3xklf) (41x26mm) T:XF,VF

2 800 HUF
7,37
8,00
~1970-1980. 2db Al vállap csillag tokban T:AU
33412.

1 600 HUF
4,21
4,57
~1970. Katonai Haditorna (KHT) részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF
33413.

~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF

1 600 HUF
4,21
4,57
~1970-1980. A néppel tűzön vízen át MN a Magyar Néphadsereg egyoldalas, öntött bronz emlékplakettje (68mm) T:XF
33414.

2 000 HUF
5,26
5,71
Szovjetunió ~1970-1980. 56db-os vegyes katonai jelvény, vállcsillag T:AU Soviet Union ~1970-1980. 56pcs of mixed military badges, stars C:AU
33415.

4 000 HUF
10,53
11,43
1976. Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1976 egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (63x133mm) + 1980. Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1980 egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (131x57mm) T:AU
33416.

1976. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1976" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (63x133mm) + 1980. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1980" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (131x57mm) T:AU

3 000 HUF
7,89
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF