Military

Number of items: 141

1980. 35. Díszszemle - 1945-1980 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye eredeti csomagolásban, hozzá tartozó kisméretű emléklappal (36x32mm) + 1985. 40. Díszszemle - 1945-1985 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye, tű letört (36x32mm) T:UNC,XF
33417.

3 000 HUF
7,89
8,57
1984. V. Komárom megyei honvédelmi hét nagyméretű, egyoldalas, lakkozott öntött fém emlékplakett (121x160mm) T:XF patina
33418.

4 000 HUF
10,53
11,43
1989. Védem Építem MN 3705. 1965-85 a 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság egyoldalas, aranyozott bronz emlékérme, tokban (60mm) T:AU
33419.

2 000 HUF
5,26
5,71
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders Cross, Civil Grade enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
33420.

120 000 HUF
315,79
342,86
1992. Vám és Pénzügyőr Szolgálati Érem 10 év után, részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:AU NMK.: 757.a
33421.

1992. "Vám és Pénzügyőr Szolgálati Érem" 10 év után, részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:AU NMK.: 757.a

8 000 HUF
21,05
22,86
Várhelyi György (1942- ) 1994. Röppályáink 1964-1994 / Tiszté avatásunk 30. évében - Balatonkenese 1994.09.24. kétoldalas, öntött bronz plakett (65mm) T:AU
33422.

Várhelyi György (1942- ) 1994. "Röppályáink 1964-1994 / Tiszté avatásunk 30. évében - Balatonkenese 1994.09.24." kétoldalas, öntött bronz plakett (65mm) T:AU

6 000 HUF
15,79
17,14
1995. Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas fém emlékérem (61mm) T:UNC patina
33423.

1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem (61mm) T:UNC patina

1 000 HUF
2,63
2,86
1995. Magyar Honvédség - Főhírközpont Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU
33424.

1 000 HUF
2,63
2,86
1997. Force Aerienne de Projection ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF
33425.

4 000 HUF
10,53
11,43
Bognár György (1944- ) 1998. Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse / Magyar Légierő 1938-1998 Hungarian Air Force bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
33426.

Bognár György (1944- ) 1998. "Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse / Magyar Légierő 1938-1998 Hungarian Air Force" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
13,16
14,29
2005. HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU
33427.

3 000 HUF
7,89
8,57
Várhelyi György (1942- ) 2014. ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy kétoldalas, öntött bronz plakett (74mm) T:AU
33428.

Várhelyi György (1942- ) 2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett (74mm) T:AU

6 000 HUF
15,79
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF