https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 129
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2939586
31745
465
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba 3133875
31746
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. "Jub. túra Szoba" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF
Starting price:
3 000 HUF
3133227
31747
465
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1932. "ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére" kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina
Starting price:
6 000 HUF
2816767
31748
465
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3133300
31749
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2996731
31750
465
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2937585
31751
465
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3134872
31752
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1938. "Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom
Starting price:
3 000 HUF
3121099
31753
465
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1940. "MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940" kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2968492
31754
465
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2938128
31755
465
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2968520
31756
465
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment