Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 129

Reményi József (1887-1977) 1926. Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt bronz díjérem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (40mm) T:XF
31733.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" bronz díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF

2 000 HUF
5,31
5,71
Reményi József (1887-1977) 1926. Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt (2x) bronz és Zn díjérem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
31734.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Zn díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU

3 000 HUF
7,96
8,57
Reményi József (1887-1977) 1937. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 bronz emlékplakett, hátoldalon 1937 gravírozással, LUDVIG gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
31735.

4 800 HUF
12,73
13,71
Szalmássy István (-) 1947. Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903. egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, Női d.c. csapat 1947. II. gravírozással, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
31736.

2 400 HUF
6,37
6,86
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
31737.

12 000 HUF
31,83
34,29
1906. Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906. kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti Arkanzas Budapest gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
31738.

4 000 HUF
10,61
11,43
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31739.

1 000 HUF
2,65
2,86
1925. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903. ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, SGA gyártói jelzéssel, hátoldalán 1925. dec. 29. gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
31740.

2 200 HUF
5,84
6,29
1928. Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta Br lemezplakett, márványlapra erősítve, LUDVIG E BPEST gyártói jelzéssel T:1- patina
31741.

2 800 HUF
7,43
8,00
~1928. Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928 egyoldalas bronz plakett, gravírozva VIII 20 - Vegyes páros III. díj. Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
31742.

~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

32 000 HUF
84,88
91,43
~1922(?) Budapest-Kőbányai Torna Egyesület nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
31743.

32 000 HUF
84,88
91,43
1930. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnokság - E Mazei bajnok 1930 kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (18,88g/0.800/35mm) T:XF patina
31744.

1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnokság - E Mazei bajnok 1930" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, " "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (18,88g/0.800/35mm) T:XF patina

6 000 HUF
15,92
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF