Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 129

~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
31745.

800 HUF
2,12
2,29
~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. Jub. túra Szoba kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF
31746.

~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. "Jub. túra Szoba" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF

3 000 HUF
7,96
8,57
1932. ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem SGA gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina
31747.

1932. "ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére" kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina

6 000 HUF
15,92
17,14
9
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
31748.

3 200 HUF
8,49
9,14
1934. Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme bronz emlékérem Hawel BP gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom
31749.

3 000 HUF
7,96
8,57
1935. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély bronz jelvény Berán N. BPest Döbrentei u. 2 gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
31750.

2 000 HUF
5,31
5,71
1936. Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C. bronz díjérem ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
31751.

2 000 HUF
5,31
5,71
1938. Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938 egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom
31752.

1938. "Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom

3 000 HUF
7,96
8,57
1940. MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940 kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU
31753.

1 600 HUF
4,24
4,57
1946. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 ezüstözött fém díjérem, hátoldalán A.T. (asztali tennisz) 1946. I. gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
31754.

1 000 HUF
2,65
2,86
1946-1947. MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért + MÁVAG 1947 kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
31755.

3 600 HUF
9,55
10,29
1947. Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 Zn díjérem, hátoldalán Asztali-tenisz 1947. I. gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
31756.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF