1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
3 db XIX. századi acélmetszet: Albert Henry Payne (1812-1902): Stephan, Erzherzog von Oesterreich (István nádor); L. Hicks rajza után A. H. Payne metszése: Der Fischer; Joseph von Führich rajza után Suter metszése: Borziwog's Taufe. Jelzettek a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltos lapok, 11,5x16,5 cm és 20x15,5 cm között.