1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
5 db régi német várakat, tájakat és városokat (Ruine Lahneck, Passau, Rudolstadt, Schwarzburg, Schreckenstein an der Elbe) ábrázoló metszet. Acélmetszet, papír, egyik jelzett a metszeten, többi jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Részben foltos. Egyiken lapszéli kisebb szakadással. 10,5x16 cm körüli méretekben.