2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A kis atya. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, A. Planck & Sohn kiadása és nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett fakeretben. 41,5x28,5 cm