19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Alfred William Strutt (1856-1924), Bishop Pratt (1854-1910) metszése: Falkavadászat (Where's the field?), 1904. SzÃnes fotogravűr, papÃr, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 46x70 cm. Ãœvegezett fakeretben.