3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm