900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Meindert Hobbema (1638-1709) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Waldessaum, landscape). Acélmetszet, papÃr. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 14x19,5 cm.