2 800 HUF
Nagy vegyes metszet tétel, tájak, épületek és városok, stb.; Itália, Csehország, Svájc stb. Acélmetszet v. rézmetszet, papÃr, részben jelzett a metszeten, többi jelzés nélkül. XVIII v. XIX. sz. közepe. Részben foltos. Részben lap széle vágott. Klf. méretekben.