Alfred William Strutt (1856-1924), Bishop Pratt (1854-1910) metszése: Falkavadászat (Where's the field?), 1904. Színes fotogravűr, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 46x70 cm. Üvegezett fakeretben.
3 db XIX. századi acélmetszet: Albert Henry Payne (1812-1902): Stephan, Erzherzog von Oesterreich (István nádor); L. Hicks rajza után A. H. Payne metszése: Der Fischer; Joseph von Führich rajza után Suter metszése: Borziwog's Taufe. Jelzettek a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltos lapok, 11,5x16,5 cm és 20x15,5 cm között.
Tiziano Vecellio festménye után, G. Buttazon rajza és F. Zanetti metszése: La fede in gloria con S. Marco che la mira. Rézmetszet, papír. A lap középen hajtott, lapméret: 32,5x47 cm
Eduard Willmann (1820-1877): Constantinopel (Konstantinápoly / Isztambul). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. A lap széle kissé foltos, 9x13 cm (lapméret: 18x27,5 cm)
Napóleon és családja (Napoléon Ier empereur des français et sa famille). XIX. sz.. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Javított szakadásokkal. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 64x47 cm / Napoleon and his family. 19th century. Lithograph on paper, Framed. 64x47 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia