Abraham Bloemaert (1566 -1651) után: 8 db szentekről készült antik ábrázolás, közte duplummal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, sérült, foltos, részben javított, 48x30 cm körüli méretben
Citerajátékos (Zitherspieler), 1890-1900 k. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. J. Grammer, München kiadása. Dekoratív. kissé sérült fakeretben. 23x27,5 cm
Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
ca 1840 Lord Byron: Mazeppa c. munkájának 4 db nagy méretű litografált illusztrációja francia és flamand nyelvű képaláírásokkal. Képméret 29x20 cm. lapméret 38x29 cm lap szélén beszakadásokkal /
c. 1840 Lord Byron: Mazeppa c. 4 large lithographed illustrations of his work with captions in French and Flemish. Image size 29x20 cm. page size 38x29 cm with tears on the edge of the page