IV. (Ürestarisznyájú) Habsburg Frigyes (1382-1439) Hátsó-Ausztria hercege, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, lap teteje papírra kasírozva, 19x14 cm
Ludwig Andreas von Khevenhüller, Graf von Aichelberg-Frankenburg (1683-1744), a magyar király tárbornagya, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, szakadással, körbevágva, 24x17 cm
cca 1650-1700 II. Lajos magyar király portréja (Ludovicus secundus rex Hungariae). Rézmetszet, papír. Helyenként kissé foltos, lap tetején egy apró lyukkal. 21,5x15 cm
5 db régi svájci tájakat és épületeket ábrázoló metszet (Tell háza, Staubbach vízesés, Gessler tornya stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle részben kissé sérült. 9x14 cm körüli méretben.
7 db amerikai (USA) épületeket ás tájakat ábrázoló metszet (Kvékerek első temploma Philadelphiában, Franklin intézete, Erie-tó stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos vagy kissé foltos. Lap széle részben kissé sérült. 13x9 cm körüli méretekben.
A klérus, a világi rendek, a házasság, a múzsák, erőd (stb.). 7 db rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően a Schauplatz d. Natur und Künste, (1776) c. könyvből, hátoldalán feliratozott. Néhány apró folttal. Jobb alsó sarkában és a lap széle részben vágott, 10x13 cm k. méretben.
3 db régi svéd bányákat és várost (Örebro) ábrázoló metszet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle kissé sérült. 13x9 cm körüli méretben.
5 db régi német várakat, tájakat és városokat (Ruine Lahneck, Passau, Rudolstadt, Schwarzburg, Schreckenstein an der Elbe) ábrázoló metszet. Acélmetszet, papír, egyik jelzett a metszeten, többi jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Részben foltos. Egyiken lapszéli kisebb szakadással. 10,5x16 cm körüli méretekben.