Meindert Hobbema (1638-1709) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Waldessaum, landscape). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 14x19,5 cm.
Johann Georg Martini (1785-?): Brücke St. Louis. Auf der großen Strasse von Genua nach Nizza über die Meer-Alpen (Híd Genovából Nizza felé). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 15,5x10 cm.
Clarkson Frederick Stanfield (1793-1867) után, Edward Francis Finden (1791-1857): Ettaia romjai (Ruins at Ettaia, said tro have been caused by a combat between Krishna and Kali)). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x14 cm
Dirck van Bergen (1645-1700) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Flusse, The river's bank). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Lapszéli néhány apró folttal. 11,5x16,5 cm.
Nagy vegyes metszet tétel, tájak, épületek és városok, stb.; Itália, Csehország, Svájc stb. Acélmetszet v. rézmetszet, papír, részben jelzett a metszeten, többi jelzés nélkül. XVIII v. XIX. sz. közepe. Részben foltos. Részben lap széle vágott. Klf. méretekben.
cca 1850 Jan Sobieski lengyel király és Kieystut litván nagyfejedelem litografált portréja. /
cca 1850 Lithographed portrait of Polish King Jan Sobieski and Lithuanian Grand Duke Kieystut.20x26 cm