11127.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Jelzés nélkül (kárpátaljai v. felvidéki festő?): Vár a dombtetőn. Akvarell, papír, jelzett, 30×31 cm, lapszéli apró szakadással