10883.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm