11053.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei kaland. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, üvegen bal alsó sarokban apró hiánnyal. 60x80 cm