11033.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: FelhÅ‘s táj, 1926. Olaj, karton, apró felületi sérüléssel. 21,5x31 cm. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben.