10895.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vitorlások a tengerparton. Akvarell, papír. Hátoldalán Haas-Galéria Víz-azúr kiállítás címkéjével. Kisebb törésnyommal. Fakeretben. 57x80 cm