10899.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően magyar festő, XX. sz. első fele: Anya gyermekével. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm