10897.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
v Tóth E(?) jelzéssel: Város a hegyek közt (Gyöngyös v. Felvidék?). Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 49x70 cm