Paintings and graphics Number of items: 874
3135081
10120
465
Other collectibles
Butak András (1948-2021): Zárt övezet. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/VIII számozással, lapszéli szakadásokkal, 29,5x40 cm
4 000 HUF
3135114
10121
465
Other collectibles
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VIII/XV. számozással. 33×19,5 cm
4 000 HUF
3134859
10122
465
Other collectibles
Bodnár Imre (1959-): Rítus, 1995. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV/XV. számozással. 50×40 cm
4 000 HUF
3134849
10123
465
Other collectibles
Balla Gergely (1974-): Ringlispíles kép. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat, 17x46 cm
4 000 HUF
3136054
10124
465
26000
Other collectibles
Bényi László (1909-2004): Kertes ház. Tempera, papír, jbl: Bényi. 28x42 cm, paszpartuban.
26 000 HUF
3136069
10125
465
6500
Other collectibles
Bod László (1920-2001): Velence, 1983. Lavírozott tus, papír, jelzett. 20x32,5 cm. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel
6 500 HUF
3136078
10126
465
6500
Other collectibles
Bod László (1920-2001): Kápolnásnyéki részlet, 1980. Tus, toll, akvarell, papír. 17x24 cm. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel
6 500 HUF
3135527
10127
465
Other collectibles
Bozsik István (1941-2006): Hajóépítés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×24 cm
2 800 HUF
3135400
10128
465
Other collectibles
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/X számozással. 43x30,5 cm.
4 000 HUF
3137566
10129
465
Other collectibles
Hartmut Böhm (1938-): Struktúrák. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. 34,5x29 cm.
20 000 HUF
3137302
10130
465
Other collectibles
Benk Katalin (-): Májusi ámor mámor. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent. Fakeretben. 40×30 cm
5 000 HUF
3133580
10131
465
Other collectibles
Baranyai Zsolt (-): Árnyék, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, 1/15 számozással. 18,5x13,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035