Number of items: 874
3134716
10156
465
Other collectibles
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm
4 000 HUF
3136503
10157
465
Other collectibles
Csergezán Pál (1924-1996): Szarvas. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, lap széle kissé foltos, 29×40 cm
9 000 HUF
3136505
10158
465
Other collectibles
Csergezán Pál (1924-1996): Nyúl. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 28×44,5 cm
9 000 HUF
3136510
10159
465
Other collectibles
Csergezán Pál (1924-1996): A falka (falkavadászat). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 31×44 cm
9 000 HUF
3136513
10160
465
Other collectibles
Csergezán Pál (1924-1996): Csendélet gúnárral. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 31×44 cm
9 000 HUF
3134695
10161
465
Other collectibles
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, apró felületi sérülésekkel, 27,5×36,5 cm
5 000 HUF
3131912
10162
465
Other collectibles
Conrád Gyula (1877-1959): Lánchíd (Budapesti panoráma). Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×35 cm
5 000 HUF
3034460
10163
465
3200
Other collectibles
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10), 19,5x16,5 cm
3 200 HUF
1924813
10164
465
3400
Other collectibles
3 400 HUF
1924804
10165
465
3400
Other collectibles
3 400 HUF
2468089
10166
465
Other collectibles
Dehény Lajos (1906-1952): Csendélet. Olaj, falemez. Kissé sérült (felületi karcolásokkal.) 69×54,5 cm
12 000 HUF
3034399
10167
465
Other collectibles
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m