Paintings and graphics Number of items: 874
3137802
10180
465
Other collectibles
Durkó Gábor (1916-2003), 3 db mű: Halak. Monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 42x30 cm.
5 000 HUF
3134405
10181
465
Other collectibles
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 6/35 számozással. 35x24 cm
4 000 HUF
3135065
10182
465
Other collectibles
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 2/7 számozással. 40x29 cm
4 000 HUF
3132960
10183
465
Other collectibles
Dobesch Máté (1978-): Ecseri, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/22). 40×26 cm
9 000 HUF
3080504
10184
465
Other collectibles
12 000 HUF
3080508
10185
465
Other collectibles
12 000 HUF
3118923
10186
465
34000
Other collectibles
Erdős Géza (1910-1964): Társaság, 1935. Akvarell, papír. jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31×47 cm
34 000 HUF
3080477
10187
465
28000
Other collectibles
Emanuel Béla (1879-1976): II. Rákóczi Ferenc fejdelem arcképe, 1976. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Kartonra rögzítve. Proveniencia: a művész hagyatéka. 50×43 cm.
28 000 HUF
3005349
10188
465
Other collectibles
3 600 HUF
2968552
10189
465
Other collectibles
5 000 HUF
2523043
10190
465
Other collectibles
7 000 HUF
3058121
10191
465
3800
Other collectibles
Ék Sándor (1902-1975): A vöröskatonák a frontra... Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 26x19,5 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035