https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 874
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3094872
10253
465
0
4800
Paintings and graphics
Other collectibles
Gerő Sándor (1904-1977):Háborús karikatúra. Tus, papír, jelzett. Lapméret:18x19 cm
Starting price:
4 800 HUF
3013594
10254
465
0
2800
Paintings and graphics
Other collectibles
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei templom. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3073750
10255
465
0
28000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 65x49 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
3116583
10256
465
0
3000
Paintings and graphics
Other collectibles
Győry Miklós (1905-1995): Halászatanya, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 21x31 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3113654
10257
465
0
46000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1960-as évek. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 23x15,5 cm
Starting price:
46 000 HUF
3113610
10258
465
0
15000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyurkovics Hunor (1941-): Motívumok, 1990. Vegyes technika, farost, jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2948685
10259
465
0
3000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gy. Molnár István (1933-2010): Nagy fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, üveg törött. 29x39 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3090093
10260
465
0
8000
Paintings and graphics
Other collectibles
Göldner Tibor (1929-), 2 db grafika egy lapon: Nyár és Bárkák-halászok, 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 22x11 és 16x12 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3073118
10261
465
0
55000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1956. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 20,5×29 cm
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
3073744
10262
465
0
28000
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
2869167
10263
465
0
2800
Paintings and graphics
Other collectibles
Gyáni Margit (?- ): Madonna. Akril, falemez, jelzett, 40x30 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2750012
10264
465
0
38000
Paintings and graphics
Other collectibles
G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja" - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták az arra tévedő vándorokat. Mikor a Velencei Köztársaság vezetősége úgy ítélte, hogy a homoszexualitás terjedése veszélyt hozhat a város szociális ügyeire, azzal védekeztek, hogy a női prostitúciót kezdték fölkarolni. 1509-re már összesen 11.565 örömlány tevékenykedett a városban. Természetesen a katolikus ünnepek alkalmával szabadnapot kaptak, és amúgy is rendszeresen ellenőrizték őket. Adóik pedig a város bevételeit jelentősen megnövelték.)
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment