https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 874
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3058143
10325
465
0
7500
Paintings and graphics
Other collectibles
Hincz Gyula (1904-1986): 1930. szeptember 1. (Munkástüntetés). Rézkarc, karton, jelzett. Kissé foltos. Falra akasztható, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 33,5x48 cm)
Starting price:
7 500 HUF
2803738
10326
465
0
16000
Paintings and graphics
Other collectibles
Homan Károly (1894 - 1972): Absztrakt retró kerámia csendélet. Olaj, karton, jelzett, sérült!!. 49x35 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3120971
10327
465
0
18000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm.
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3120967
10328
465
0
20000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21,5 cm.
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3121058
10329
465
0
36000
Paintings and graphics
Other collectibles
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
3121056
10330
465
0
40000
Paintings and graphics
Other collectibles
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kék-piros kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), üvegezett fakeretben, 31,5x24,5 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2850782
10331
465
0
75000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. Jelzett. 20×23 cm. Üvegezett fakeretben.
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
2773571
10332
465
0
26000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2798287
10333
465
0
38000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
2819504
10334
465
0
34000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
2993840
10335
465
0
44000
Paintings and graphics
Other collectibles
Auguste Herbin (1882-1960): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x15 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
2786009
10336
465
0
50000
Paintings and graphics
Other collectibles
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment