Paintings and graphics Number of items: 874
2981452
10361
465
9500
Other collectibles
9 500 HUF
3134486
10362
465
Other collectibles
Iván Szilárd (1912-1988): Beteg kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, lap széle kissé foltos, 19,5×15 cm
2 800 HUF
3134684
10363
465
14000
Other collectibles
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Réz nyomódúc. Jelzés nélkül. 22×28 cm.
14 000 HUF
3112260
10364
465
Other collectibles
Józsa János (1936-2016): Vidámpark. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat "próba 1" feliratttal. Lap bal szélén apró sérülésekkel. 25x68,5 cm
5 000 HUF
3035953
10365
465
85000
Other collectibles
85 000 HUF
3071118
10366
465
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2811753
10367
465
Other collectibles
8 000 HUF
3035946
10368
465
85000
Other collectibles
Francois Maxime Joly (1970-): Védőangyal, 2010. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm
85 000 HUF
3133551
10369
465
Other collectibles
Jakab Imre (1937-): Alak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 29,5x35 cm
4 000 HUF
3133644
10370
465
Other collectibles
Jakab Imre (1937-): Gesztusok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16,5 cm
4 000 HUF
3131286
10371
465
Other collectibles
Jaksa István (1894-1982): Csendélet. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1974-ből. Sarkaiban kissé sérült. 32,5x37,5 cm
8 000 HUF
3131285
10372
465
Other collectibles
Jaksa István (1894-1982): Faglioni-szigetek (Capri). Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1972-ből. paszpartuban, 24x13 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035