Number of items: 874
3139535
10373
465
Other collectibles
Konstantin László (1930-): Gyárban..Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5x14 cm Hajtásnyommal
3 000 HUF
3139531
10374
465
Other collectibles
Konstantin László (1930-): Bányászok..Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9x14 cm
3 000 HUF
3139529
10375
465
Other collectibles
Konstantin László (1930-): Olvasztárok..Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9x14,5 cm
3 000 HUF
3139525
10376
465
Other collectibles
Konstantin László (1930-): Koponyával labdázó.Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19x14 cm
3 000 HUF
2968578
10379
465
Other collectibles
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
5 000 HUF
2782108
10380
465
Other collectibles
12 000 HUF
2865006
10381
465
42000
Other collectibles
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
42 000 HUF
3046747
10382
465
Other collectibles
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Emlék. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
20 000 HUF
3057046
10383
465
24000
Other collectibles
24 000 HUF
3056763
10384
465
36000
Other collectibles
Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm
36 000 HUF
3051366
10385
465
Other collectibles
Kádár György (1912-2002): Hegedűs csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x20 cm
4 000 HUF
3046755
10386
465
Other collectibles
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Híd. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m